Bleeding Through w Polsce !!!

Knock Out Productions zaprasza na ostatni w Polsce koncert metalcorowej, niezwykle zasłużonej ekipy Bleeding Through. Zespół oświadczył niedawno, że kończy działalność i zamierza zagrać pożegnalną trasę po USA, Europie i Australii. Polska publiczność będzie miała szansę zobaczyć Kalifornijczyków w warszawskiej Progresji 12 kwietnia.

Bleeding Through (USA) Metalcore:
Bleeding Through to bezapelacyjnie jeden z największych i najważniejszych amerykańskich zespołów grających metalcore. Co istotne, nigdy nie ograniczali się tylko do sprawnej mieszanki elementów HC i metalu. W ich muzyce można znaleźć zarówno black-metalową elektronikę z brutalnymi blastami, jak przebojowe, melodyjne wręcz rock’n’rollowe patenty. BT koncertowało w każdym zakątku świata, z wieloma znakomitymi zespołami (np. As I Lay Daying, Soilwork, Lamb Of God czy Terror) zdobywając ogromną rzeszę wiernych fanów. Z racji na wyjątkowy charakter „pożegnalnej trasy”, koncertowy set ma być niezwykle przekrojowy, naszpikowany wieloma hitami typu „Kill To Believe”, „Love Lost In A Hale Of Gunfire” czy „Anti-Hero”.

http://www.bleedingthrough.com/

This Or The Apocalypsce (USA) Deathcore/Metalcore
Na trasę z BT zostali zaproszeni chłopaki z This Or The Apocalypsce. Jest to zespół, który reprezentuje mix metalcora, z technicznymi patentami, niekiedy nawiązując do deathcore oraz wplatając do utworów melodię. Dokonała muzyka do zabawy, jak również uważnego słuchania dzięki istotnym, zaangażowanym tekstom. Ekipa TOTA rozkręca się z każdym kolejnym koncertem, dlatego warto mieć na nich oko…

http://www.facebook.com/thisortheapocalypse

Hand Of Mercy (Australia) Metalcore:
Australijczycy tworzą mosh/hard-core z melodyjnymi, metalowymi elementami. Inspirują się największymi przedstawicielami swojego gatunku muzycznego czyli kapelami Killswitch Engage czy Parkway Drive. Grają sprawnie i do przodu. Ciężko pracują na sukces, więc pewnie jeszcze nieraz fani metalcore usłyszą o Hand Of Mercy.

http://www.facebook.com/handofmercy

Zagrają:

BLEEDING THROUGH (USA) Metal-core: +
This Or The Apocalypsce (USA) Death-Core/Metal-Core
Hand Of Mercy (Australia) Metal-Core

Klub: Warszawa @ Progresja, ul. Kaliskiego 15a
Data: 12 kwietnia 2013 (piątek)
Bilety: 55 zł (przedsprzedaż), 65 zł (w dniu koncertu)

UWAGA !! Bilety kolekcjonerskie na nasze koncerty można kupować pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.