Black Label Society na dwóch koncertach w Polsce!

Agencja LiveNation ogłosiła kolejne wydarzenie muzyczne w naszym kraju.

LIVE NATION I KLUB STODOŁA z dumą prezentują:

BLACK LABEL SOCIETY
25 czerwca – Klub Eter, Wrocław
26 czerwca – Klub Stodoła, Warszawa

Amerykańska formacja Black Label Society w czerwcu w Polsce! Jeden z najlepszych gitarzystów świata, Zakk Wylde, razem z zespołem wystąpią 25 czerwca w wrocławskim klubie Eter oraz dzień później w warszawskiej Stodole! Zapowiada się mnóstwo mistrzowskiego gitarowego grania i mocnego uderzenia!
 

 

Zakk Wylde, główny założyciel Black Label Society, rozpoczął swoją karierę w wieku 19 lat, kiedy to dołączył do zespołu Ozzy’ego Osbourne’a, jako główny gitarzysta. Radził sobie również znakomicie z komponowaniem nowych utworów. W 1998 roku, razem z perkusistą Philem Ondichem oraz gitarzystą Nickiem Catanesem postanowił założyć własną grupę heavymetalową, Black Label Society. Mimo to z Osbournem współpracował jeszcze przez wiele lat, do 2009 roku.
Brzmienie Black Label Society to mieszanka southern rocka, hard rocka i heavy metalu. Opiera się ona na ciężkich dźwiękach gitary Zakka oraz na jego mocnym wokalu.
Black Label Society ma na swoim koncie wiele, odnoszących ogromne sukcesy, tras koncertowych oraz dziewięć albumów studyjnych, zaczynając od debiutanckiego Sonic Brew z 1999 roku, na wydanym wiosną 2011 roku The Song Remains Not the Same kończąc. Krążki sprzedały się w nakładzie ponad 2 mln kopii, jednak dla grupy sprzedaż to nie wszystko. Najważniejsi są wierni fani, którzy szturmują ich koncerty, aby podziwiać mistrzostwo i fenomenalny talent gitarowy lidera zespołu. I to jest prawdziwe świadectwo sukcesu.
25 i 26 czerwca 2014 roku Black Label Society zagra w Polsce! Zespół gościł w naszym kraju dwukrotnie – w 2005 i 2011 dał niezapomniane koncerty w Stodole. Tym razem muzycy odwiedzą nie tylko Warszawę ale i Wrocław. Polscy fani po raz pierwszy będą mogli usłyszeć materiał z ostatniej płyty grupy – The Song Remains Not the Same.

 

Bilety w cenach 121 PLN i 132 PLN na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl

*informacja pochodzi ze strony organizatora

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.