Billie Joe Armstrong: szczegóły choroby

Minęło kilka dni dla członków zespołu Green Day, którzy wyjechali z Włoch – gdzie widzieli frontmana Billie’go Joe Armstrong’a w szpitalu – do Los Angeles, gdzie przygotowują się na wzięcie udziału w MTV Video Music Awards dziś (IX 6).

Koledzy z zespołu Mike Dirnt i Tre Cool znaleźli czas na rozmowę z MTV, by podzielić się szczegółami choroby wokalisty.

„Billie wyszedł z ciężkiego, odwodnienia, było to jak ciężkie odwodnienie z powodu grypy, i było po prostu bardzo, bardzo źle,” Dirnt wyjaśnił. „Obudził się rano i było to fatalne. Ujmę to w ten sposób, jeśli jesteś w swoim pokoju hotelowym i masz obfite wymioty, to nie jest zabawne. Więc co w takim wypadku robisz? Trudno śpiewać gdy non stop rzygasz.”

Dirnt obiecał, że „wraz z Green Day wrócimy do Bolonii i by zagrać tam nasze odwołane show jak najszybciej. Nie odwołujemy wielu koncertów – w przeciągu całej naszej kariery odwołaliśmy może 5 eventów, jesteśmy z tego dumni, ale jesteśmy też ludźmi”.

Co do dzisiejszego koncertu VMA, Dirnt mówi: „Jesteśmy gotowi na rock, będziemy tu, będziemy się dobrze bawić. Będziemy pić krew kurczaka i anielskie siki”. Zapowiada się niezła impreza! 😀

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.