BFF-Production przedstawiają dwunastą edycję festiwalu Basinfire!

Lato zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – festiwale! Dlaczego zatem nie połączyć przyjemnego z jeszcze bardziej przyjemnym i wybrać się na wycieczkę do naszych południowych sąsiadów, posłuchać dobrej muzyki na żywo i wypić orzeźwiające piwko pod chmurką? Nie lada okazją dla fanów ciężkiego grania może być 12 edycja festiwalu Basinfire podczas ostatniego weekendu czerwca. A odbędzie się ona w miejscowości Spálené Poříčí, położonej o niecałe 30  kilometrów od stolicy Zachodnich Czech, Pilzna.

O ile organizatorzy festiwalu bardzo mocno promują zespoły rodzime, nie zapominają także o artystach zagranicznych, których zestawienie jest, co tu dużo mówić, naprawdę imponujące i rośnie z roku na rok.

Osoby odpowiedzialne za Basinfire festival stopniowo podgrzewały atmosferę, nie ujawniając wszystkich nazw zespołów od razu, coraz to bardziej zwiększając zainteresowanie festiwalem. I tak, w ciągu 4 dni trwania festiwalu publiczność będzie miała szansę zobaczyć na żywo takie kapele jak Annihilator, Death, Trivium, Metal Church, Mekong Delta, Hatebreed, Steel Engraved, Crazy Lixx, Masterplan, Walls Of Jericho – a to tylko czubek góry lodowej! Bo na uczestników czeka jeszcze dwa razy więcej zespołów, których nie można przegapić. Nie jest to także ostatnie słowo organizatorów, ponieważ, jak wieść gminna niesie, do zestawienia zostanie jeszcze dodana garść zespołów.

Zagrają:

Kiedy:  26.06. – 29.06.2014

Gdzie:  Spálené Poříčí, Czechy

Ceny biletów: 899 CZK

Bilety są dostępne online pod tym linkiem: http://www.basinfirefest.cz/vstupenky
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.