BEHEMOTH + TRAUMA + MASACHIST + CALM HATCHERY + DISHED – 5-lecie Stowarzyszenia Muzyki Extremalnej „Aaaaaaarrghh”!

Przypominamy o głośnym festiwalu w Szczecinie!

3 marca 2010 to data oficjalnego zarejestrowania Stowarzyszenia Muzyki Extremalnej „Aaaaaaarrghh” jako w pełni legalnej organizacji pozarządowej. Choć nieoficjalnie, zawiązaliśmy się w listopadzie 2009 roku i tak naprawdę 5-lecie mamy już za sobą, to będziemy świętować je właśnie w tym roku – 26 kwietnia. Zakładając stowarzyszenie, pełni zapału, pomysłów i muzycznych marzeń, nie przypuszczaliśmy, iż w tak krótkim czasie uda nam się zrealizować tak wiele z nich. W minionych latach, mogliśmy wszyscy zobaczyć takie zespoły jak: OBITUARY, IMMOLATION, INCANTATION, NUNSLAUGHTER, VADER, BROKEN HOPE, ISVIND, PANDEMONIUM, ARMAGEGON, TRAUMĘ, THE STONE, BETRAYERA, DECAPITATED, ABUSIVENESS, BLAZE OF PERDITION, CHRIST AGONY, MASACHIST, DEIVOS, PYORRHOEA, KROW, DEMOGORGON, ANIMA DAMNATA, TURBO, PROCESSION i wiele, wiele innych.. Na niemal każdym koncercie, dbaliśmy o to, aby uzupełniać skład o zespoły zupełnie nowe, często początkujące, aby dać im szanse zaprezentowania się przed większą publicznością…Ten koncert, te piąte urodziny, to święto nas wszystkich wspierających metalową scenę w Szczecinie i nie tylko, bo gdyby nie WY, którzy przychodzicie na nasze wydarzenia, wiele rzeczy by się nigdy nie odbyło..

Skład który dla Was przygotowaliśmy, jest pewnym podsumowaniem działalności „Aaaaaaarrghh”, wprowadzając jednocześnie coś zupełnie nowego.. 5 zespołów na 5-lecie..

CENNIK BILETÓW:
55zł – od teraz do 31 marca 2015
65zł – od 1 kwietnia do 25 kwietnia 2015
70zł – w dniu koncertu 26 kwietnia

SPRZEDAŻ INTERNETOWA:

Aby zakupić bilet w cenie przedsprzedaży, należy wysłać Imię i nazwisko oraz liczbę zamawianych biletów na adres:szczecinextremefest@gmail.com oraz dokonać przelewu za bilet (lub bilety) na konto:

Stowarzyszenie Muzyki Ekstremalnej Aaaaaaarrghh
Stanisława Żółkiewskiego 3/21
70-345 Szczecin

Bank Pekao S.A. nr.rachunku: 21 1240 3813 1111 0010 4566 5218

swift/BIC: PKOPPLPW

tytuł przelewu: wzór: imię i nazwisko, ilość biletów, adres mailowy

Po zaksięgowaniu wpłaty, bilety internetowe zostaną wysłane na podany adres email w postaci plików pdf (1 bilet = 1 plik pdf), które należy sobie wydrukować. Bilety internetowe zostaną wymienione na wejściówki kolekcjonerskie przy wejściu na teren imprezy.
*(Uwaga! Przesłanych biletów internetowych, dla własnego bezpieczeństwa, nie wolno udostępniać osobom trzecim! Każdy z nich będzie posiadał swój unikatowy numer i na jego podstawie będzie możliwa wymiana)
————————————————————-
Jeśli bardzo chcesz posiadać bilet kolekcjonerski już teraz, to do ceny dolicz koszty przesyłki w wysokości 5zł (niezależnie od ilości zamawianych biletów), podaj w mailu adres, a wyślemy Ci bilety pocztą 😉
————————————————————–

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW W SZCZECINIE:

– PAMIĄTKI U AGATY , Zamek Książąt Pomorskich , wejście A
– ELYSIUM Sklep z dobrym piwem – ul. Monte Cassino 5
– SKLEP BUNKIER, Plac Zwycięstwa 1
– Traper Tour w Pasażu A-Z, ul. Kopernika
– Firma DRUK – EXPRESS, Al. Papieża Jana Pawła II 38/u2

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.