BEHEMOTH i RAMMSTEIN na Impact Festival!

Z dumą informujemy, że Behemoth wystąpi na przyszłorocznym festiwalu Impact Festival, którego główną gwiazdą będzie Rammstein!

Poniżej komentarz Nergala:
„Kiedy kilka miesięcy temu moi koledzy z Deathstars otwierali ich koncert w gdańskiej Ergo Arenie, czułem zazdrość… Dzisiaj w imieniu Behemoth mogę z dumą ogłosić, ze przyjęliśmy ofertę dzielenia sceny z jednym z najważniejszych rockowych zespołów na świecie: Rammstein. Będzie to pierwszy koncert w kraju, jaki zagramy po bardzo długiej przerwie i to bardziej niż pewne, że podczas występu zaprezentujemy fragment nowego materiału, nad którym właśnie intensywnie pracujemy. Przy okazji chciałbym podziękować Stevenowi i ekipie Live Nation za zaufanie. Mamy za sobą owocną współpracę podczas koncertu Big 4 na warszawskim Bemowie i nie mogę się doczekać, kiedy znowu się spotkamy. To dla nas zaszczyt!”

Impact Festival 2013 odbędzie się 4 czerwca 2013 roku na lotnisku w Bemowie. Na 2 scenach festiwalu Impact Festival 2013 planowany jest występ minimum 8 zespołów.Bilety na Impact Festival 2013 w poniższych cenach już w sprzedaży na
www.livenation.pl :
209 zł – płyta
385 zł – trybuny
385 zł – płyta early entrance (bilety uprawniające do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierające voucher upoważaniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 – będą dostępne wyłącznie via LiveNation.Pl )
Strona festiwalu: www.impactfest.pl
 
Informacja pochodzi z oficjalnej strony zespołu Behemoth na Facebooku:
https://www.facebook.com/BehemothPOL
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.