Batalion d’Amour – kontrakt w Niemczech i światowa premiera nowego albumu!

Batalion d’Amour, zespół utożsamiany ze sceną rocka gotyckiego, podpisał właśnie kontrakt z niemiecką wytwórnią płytową Echozone! Wytwórnia jest częścią koncernu medialnego Bob – Media GmbH, który posiada w swoim katalogu m.in. takich artystów, jak: The Mission, Ikon, Wayne Hussey, czy Minerve.

batalion-damour-with-the-name-of-the-band

Zespół umieścił tą informację na swoim oficjalnym profilu na Facebooku – https://www.facebook.com/BataliondAmour/.

Batalion d’Amour, działający w ostatnich latach głównie na polskim gruncie, wkracza na arenę międzynarodową z nowym materiałem, który będzie dostępny w sprzedaży na świecie już wkrótce. Singiel promujący nową płytę wraz z towarzyszącym mu wideoklipem ukaże się już 23 września i będzie dostępny w sprzedaży w formie cyfrowej. Premiera nowego albumu „Fenix” planowana jest na listopad tego roku.

W Polsce album będzie dystrybuowany przez firmę Sonic Records, która jest wyłącznym dystrybutorem Adele w Polsce.

karolina-andrzejewska-batalion-damour-close-up-1

Jak zdradza wokalistka zespołu – Karolina Andrzejewska, nowy materiał powstał przy współpracy z wieloma uznanymi artystami. Na płycie pojawia się gościnnie John Porter, a także Tomasz Grochola, wokalista zespołu Agressiva 69, jak i wielu innych doświadczonych muzyków, co z pewnością jest niemałą niespodzianką dla fanów Batalion d’Amour.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.