„Aura Damage” HELL UNITED już dostępny!

Właśnie ujrzał światło dzienne najnowszego krążek HELL UNITED zatytułowany Aura Damage . Długo oczekiwany, drugi w dorobku tarnowskiego komando album ukazał się 11 września 2012 r. dzięki polskiej Hellthrasher Productions. Materiał nagrany został wiosną tego roku w dębickim Roslyn Studio pod okiem Krzysztofa Godyckiego w składzie: Void – gitara, wokal, Rzulty – gitara, Bartollo – bass i Dügy – bębny.
Oprawą graficzną płyty zajął się Bartłomiej Kurzok (http://rottenmindworkshop.blogspot.com).
Jako przedsmak płyty zespół udostępnił do odsłuchu dwa nowe utwory Deathlike Cold Let Sleeping Dogs Lie, z którymi można zapoznać się m.in. na stronach wytwórni (http://hellthrasherproductions.bandcamp.com/album/aura-damage).

Aura Damage może okazać się nie lada gratką dla miłośników starej szkoły łojenia spod znaku Immolation, Sadistic Intent, Arkhon Infaustus czy Angel Corpse, co zapowiadają entuzjastyczne recenzje w metalowej prasie:

Masterful Magazine (9/10)
Metalglory (4/5)
Violence Magazine (album tygodnia)
Sicmaggot (8/10)
Psychozine (5/5)
Valkyrian Music (4/5)

Powracający do składu po kilku latach nieobecności w szeregach HELL UNITED Rzulty, w wywiadzie dla Violence Magazine tak komentuje pracę nad nową płytą:
Każdy z nas ma swój styl grania i nie zmuszamy się do ortodoksji artykulacyjnej czy gatunkowej. Ważne jest to, że gdy zaczęliśmy grać ze sobą, wszystko â śod kopa” zaskoczyło i tak jest do tej pory. Stawiamy na indywidualne podejście oparte na zdrowym, wszczynającym kłótnie kompromisie.

Więcej informacji:
www.hellunited.com
www.myspace.com/hellunitedofficial
www.facebook.com/hellunited
www.hellthrasher.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.