August Burns Red już w czwartek.

Knock Out Productions oraz GoAhead przypominają, że już w ten czwartek w „Kwadracie” zobaczymy w akcji 3 zespoły, a jako headlinera rewelacyjne August Burns Red.

Tak wygląda dokładny rozkład jazdy:
18:30 – drzwi
19:30 – 20:00 – Counterparts
20:15 – 21:00 – Blessthefall
21:20 – 22:35 – August Burns Red

AUGUST BURNS RED (USA) Metal-Core

Zespół ten powstał w 2003 roku w Pensylwanii i przez te prawie 10 lat zdobył ogromną popularność na całym świecie dzięki bardzo dobrym płytom i jeszcze lepszym koncertom. Ich muzyka to metal-core z elementami metalu progresywnego i z melodyjnymi gitarami co w tym stylu muzycznym jest połączeniem dosyć oryginalnym. Tym razem ABR przyjedzie promować najnowszy album „Rescure & Restore”. Chłopki niedawno skończyli trasę z Bring Me The Horizon i tym razem ruszają w Europę jako headliner.

http://augustburnsred.com/
http://www.facebook.com/augustburnsred


Blessthefall (USA) Metal-Core / Screamo

Zespół ten wymienia wśród swoich inspiracji takie bandy jak Underoath, As I Lay Dying czy Silverstein. Muzyka Blessthefall to melodyjny metal-core z elementami screamo czy nawet post hard-core. Raz agresywny wokal, raz doskonale wpadające w ucho melodyjne refreny, raz spokojniejszy moment innym razem idealnie pasująca do zabawy pod sceną partia. Będzie to pierwsza wizyty tych chłopaków w Polsce więc wszystko wskazuje na to, że dadzą z siebie wszystko.

http://blessthefallmusic.com/

Counterparts (Kanada) Melodyjny Hard-Core

Trzecim zespołem z zagranicy, który wystąpi tego dnia w “Kwadracie” jest Kanadyjska załoga Counterparts. Jest to band pełen emocji, energii i pasji. Powinien przypaść do gustu każdemu kto lubi zespoły typu Comeback Kid czy Defeater. Radzimy raczej nie spóźnić się na ich występ bo to band co najmniej bardzo ciekawy …

http://www.counterpartshc.com/

Zagrają:
AUGUST BURNS RED (USA) Metal-Core +
Blessthefall (USA) Metal-Core / Screamo Counterparts (Kanada) Melodyjny Hard-Core

Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Data: 19 września 2013 (czwartek)

Bilety: 65 zł – przedsprzedaż, 75 zł – w dniu koncertu

Zaprasza Knock Out Productions.       

http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.