As Night Falls supportem Xandrii!

Zespól As Night Falls będzie supportować niemiecką Xandrię  Koncert odbędzie się 05.11.2014r. w klubie Progresja w Warszawie.

Xandria [Niemcy] / As Night Falls [PL]

Xandria:

Po premierze powszechnie chwalonego „Neverworld’s End” i wielu wyprzedanych koncertach, Xandria wreszcie wydała długo oczekiwany nowy album „Sacrificium” w 2014 roku. Od pierwszego kawałka zabiera on słuchacza w arcydzieła symfonicznego metalu połączonego z pełnym pasji, przejmującym wokalem. Nowa wokalistka Dianne van Giersbergen zapewnia zapierający dech w piersiach spektakl i sprawia, że każdy utwór na płycie ma swój charakter i wprowadza odpowiedni nastrój. Na tym albumie perfekcyjnie zostały zaaranżowane partie orkiestrowe z elementami metalu, które współistnieją w idealnej symbiozie. „Sacrificium” oczaruje słuchacza z każdym kolejnym utworem i sprawi, że gwiazda Xandrii rozbłyśnie jeszcze jaśniej.

As Night Falls:

Zespół został założony w 2010 roku, kiedy to dwoje muzyków, znających się już z poprzednich składów – wokalistka Ania Achtelik oraz gitarzysta Paweł Dylewski, postanowiło powołać do życia projekt o jakim zawsze marzyli – zespół grający Symfoniczny Metal, nawiązujący do klasyków gatunku, ale zarazem idący własną drogą i poszukujący własnego stylu. Do nowego składu szybko dołączyli Łukasz Hatłas (gitara basowa), Darek Markiewicz (perkusja) oraz Łukasza Siwego (klawisze).

W 2012 roku światło dzienne ujrzało pierwsze wydawnictwo zespołu – EP pod tytułem „My Secret Place”, zawierające 4 utwory, a do jednego z nich – „My Memory”, powstał w tym samym roku teledysk. Równolegle powstawał nowy materiał i odbywały się kolejne koncerty i festiwale z udziałem As Night Falls. Rok 2014 przyniósł ze sobą kolejną EP, zatytułowaną „From Grace to Oblivion”.

18:00 – otwarcie bram
19:30 – koncert

BILETY:
80 PLN przedsprzedaż | 93 PLN w dniu koncertu.
już dostępne w sieciach empik i www.eventim.pl.

bilety kolekcjonerskie w cenie 83 PLN dostępne w przedsprzedaży tylko poprzez stronę Klubu: http://progresja.com/events/xandria-niemcy/

https://www.facebook.com/events/354890218010745/?fref=ts – wydarzenie na facebooku
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.