ARMAGEDON – nowy album w październiku!

2 października  ukaże się nowy album polskiej legendy ekstremalnego metalu, formacji Armagedon. Krążek będzie zatytułowany Thanatology i znajdzie się na nim osiem nowych kawałków. Materiał został zarejestrowany i wyprodukowany wspólnie przez zespół oraz Arka Maltę Malczewskiego w studiach Politechniki Gdańskiej, Piano Art Kwidzyn oraz Sound Division.

Muzycy komentują:  Zniszczenie czas zacząć! Po blisko czterech latach od wydania albumu Death Then Nothing uderzamy ponownie. Po wielokroć silniej i dojrzalej z nowym, dewastatorskim materiałem. Dzikość i precyzja w dźwiękach, nostalgia w tekstach. Nowa płyta  to osiem wielce niepokojących obrazów odchodzenia, to również niepowtarzalna produkcja brzmieniowo-graficzna. Tak, jesteśmy dumni z naszego nowego dzieła! Już we wrześniu przedstawimy Wam kolejną odsłonę  Thanatology. Wypatrujcie nas na horyzoncie, albowiem nadchodzi kolejny, jeszcze silniejszy Armagedon!

Zespół udostępnił fanom pierwszy utwór z płyty zatytułowany Cemeteries, którego można posłuchać tutaj: http://armagedon.bandcamp.com

Po wydaniu płyty, która ukaże się również poza granicami Polski, zespół planuje trasę koncertową.

Album Armagedon Thanatology ukaże się w Polsce 02.10.2013 dzięki firmie Mystic Production.

Więcej informacji:
www.armagedon.net.pl

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.