Anthrax na koncercie w Krakowie !!!

Knock Out Productions z ogromną przyjemnością informuje o koncercie legendy thrash-metalu, zespołu Anthrax !! Długo oczekiwany klubowy koncert nowojorczyków odbędzie się 2 czerwca w klubie „Fabryka”.
Bilety już w sprzedaży.

ANTHRAX (USA) thrash metal:

Kiedy przychodzi do wymienienia największych zespołów thrashmetalowych, ta nazwa zawsze musi paść. Metallica, Slayer, Megadeth i właśnie oni – Anthrax, wynieśli ten gatunek na szczyty, nagrali mnóstwo klasycznych dla thrashu numerów i płyt, stworzyli swój własny, rozpoznawalny styl. Mają tyle samo lat, co Metallica, ale powstali na drugim końcu USA, w Nowym Jorku. Początki w grupie pamięta tylko jej główna postać, gitarzysta Scott Ian. Złotych czasów thrashu z obecnych członków Anthrax doświadczyli też Joey Belladonna, Frank Bello i Charlie Benante, których staż w zespole jest niewiele krótszy od lidera. W składzie: Ian, Belladonna, Bello, Benante i z Danem Spitzem na gitarze prowadzącej, kapela nagrała legendarne płyty – „Spreading The Disease”, „Among The Living”, „State Of Euphoria” oraz „Persistence Of Time”. Trzy ostatnie pokryły się złotem w USA (łącznie na świecie zespół „ożenił” ponad 15 mln nośników). Nową jakość wniósł John Bush, kapitalny wokalista, który zastąpił Joeya w 1992 roku i współpracował z Anthrax przez kolejnych 13 lat (m.in. album „Sound Of White Noise”, na którym gościnnie pojawił się Angelo Badalamenti, twórca muzyki do „Twin Peaks”).

Anthrax wciąż promuje album „Worship Music” z 2011 roku, który zebrał entuzjastyczne recenzje. Z muzyków, którzy go nagrywali, nie ma już w składzie Roba Caggiano. Zastąpił go znany z Shadows Fall gitarzysta Jonathan Donais. Z nim Anthrax zaprezentuje się po raz kolejny w Polsce, po raz kolejny po dłuższej przerwie w klubie. Legenda jest wyjątkowa pod tym względem, że równie doskonale wypada na wielkiej festiwalowej scenie, jak i na klubowej. W „Fabryce” będzie mikstura thrashowej klasyki, nowych numerów i kapitalna atmosfera, jaką muzycy Anthrax zawsze potrafią wytworzyć. Przybywajcie i delektujcie się!

Zagrają: ANTHRAX (USA) thrash metal Support

Kiedy: 2.6.2014
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 90 zł przedsprzedaż, 100 zł w dniu koncertu

Bilety kolekcjonerskie już do nabycia na stronie http://knockoutprod.net/site/bilety
Bilety systemowe dostępne w bileteriach sieci Ticketpro, Eventim oraz Biletin.

Przypominamy także o naszych pozostałych koncertach, min:

PRONG + Klogr (13.4.2014 „Kwadrat”)

GOD IS AN ASTRONAUT + Overcolored (18.4.2014 „Fabryka”)

CULT OF LUNA + God Seed (30.4.2014 “Fabryka”)

DEATHSTARS (21.10.2014 “Fabryka”)

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.