Amon Amarth we Wrocławiu!

Knock Out Productions prezentuje koncert doskonale znanych i niezwykle lubianych w Polsce wikingów z Amon Amarth. Wydarzenie to odbędzie się 11 czerwca w klubie „Eter” we Wrocławiu. Zespół przyjedzie promować swoją najnowszą, znakomicie zapowiadającą się płytę „Deceiver Of The Gods”.

AMON AMARTH (Szwecja) Melodyjny Death-Metal

Amon Amarth to grupa, która już od ponad 20 lat zdobywa coraz większą popularność; Obecnie osiągnęła status headlinera największych festiwali metalowych w Europie. Szwedzi znani są z bardzo dobrych albumów oraz jeszcze lepszych występów scenicznych. Ich muzyka to melodyjny death-metal idealnie sprawdzający się live (wiedzą o tym ci, którzy pamiętają choćby doskonały koncert z „Progresji” z 2012 roku). Tym razem panowie z Amon Amarth przyjeżdżają zaprezentować swoje hity typu „The Pursuit Of Vikings” czy „Twilight Of The Thunder God” jak i numery z nowego, fantastycznie zapowiadającego się albumu „Deceiver Of The Gods”.

http://www.metalblade.com/amonamarth/
http://www.facebook.com/OfficialAmonAmarth


Informacje o reszcie line’up zostaną podane niebawem.

Zagrają:
AMON AMARTH (Szwecja) Melodyjny Death-Metal + Support

Klub: Wrocław @ Eter, Kazimierza Wielkiego 19
Data: 11 czerwca 2013 (wtorek)
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż), 100 zł (w dniu koncertu)

Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety.

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.