AMENRA i inni na jedynym koncercie w Polsce!

‚Church of Ra’ European Tour 2014

Agencje Go Ahead i P.W. Events zapraszają na jedyny w Polsce koncert firmowany znakiem belgijskiego kolektywu ‚Church of Ra’.
W ramach europejskiej trasy, 24. kwietnia przyszłego roku, wystąpią:

AMENRA (Bel) – zespół znany bywalcom Asymmetry Festival, sludge/core’owa formacja, która kolejnymi swoimi płytami wydeptuje twardo nowe ścieżki w ciężkim, postowym graniu.

Niebagatelnym zwrotem akcji w tym wydarzeniu będzie ambientowy projekt TREHA SEKTORI, który równie mocno oddziałuje na publikę dźwiękiem, jak i obrazem. Niepokój i konsternację wśród publiki będzie można niewątpliwie nazwać sukcesem ich występu.

OATHBREAKER to grupa czerpiąca z przeróżnych gatunków dźwiękowej ekstremy, od hardcore przez klasyczny doom po black metal, co znajduje doskonałe i wyważone odbicie w ich repertuarze. Fani Converge czy Rise And Fall będą z pewnością ukontentowani.

Ostatnią nazwą w tym zestawie jest HESSIAN, znany ze wspólnych występów z OATHBREAKER pod nazwą ‚Church of Ra’. Nisko zestrojone, chaotycznie brzmiące gitary, crustowe nieokiełznanie i d-beat zagrany na najwyższym poziomie – wszystko to zawiera się w ich krótkich, ale do bólu treściwych utworach.
Bilety na ten koncert dostępne są już w sieciach bileterii Eventim, eBilet, Ticketpro oraz sklepach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Bilety kolekcjonerskie można nabywać poprzez stronę www.pwevents.pl, w klubie Proxima i Ticketclub.
Zapraszamy!
‚Church of Ra’ European Tour 2014AMENRA
https://www.facebook.com/churchofra
TREHA SEKTORI
https://www.facebook.com/pages/Treha-Sektori/168083263232019
OATHBREAKER
https://www.facebook.com/theoathbreakerreigns
HESSIAN
https://www.facebook.com/Hessianofficial

24.04 Proxima / WARSZAWA
start 19:00
bilety 60/70 pln
do nabycia: Eventim, Ebilet, Ticketpro, kolekcjonerskie: pwevents.pl, Proxima, Ticketclub

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.