ALHENA bez wokalistki!

Na stronie zespołu ALHENA pojawił się następujący wpis:

Mamy dziś bardzo smutną wiadomość. Smutną dla Was i dla nas, albowiem drogi zespołu ALHENA i jego wokalistki, Natalii Bassak, rozeszły się…

Natt wprowadziła do zespołu dużo świeżości i jeszcze więcej uśmiechu, a jej wkład artystyczny miał znaczny wpływ na ścieżkę jaką podążył zespół, przyczyniając się do tego czym i gdzie ALHENA obecnie jest. Pragniemy zatem możliwie głośno i z całego serca podziękować jej za to, że mogliśmy razem pracować przez ten kawałek czasu, dobrze się przy tym bawiąc i wspólnie tworząc. Niezmiernie nam przykro z takiego rozwoju wydarzeń, ale czasami bywa tak, że przyziemne kwestie i szara rzeczywistość krzyżują ciekawe inicjatywy i dalekosiężne plany.

Dziękujemy Ci Natt i życzymy wielu sukcesów we wszystkich sferach życia!!!!

Ale jak mawiają, SHOW MUST GO ON! Ogłaszamy zatem, że ALHENA  poszukuje wokalistki! Oczekujemy zaangażowania, dyspozycyjności, umiejętności, otwartego umysłu i oczywiście wielkiego zamiłowania do muzyki! Poprzeczka wisi wysoko, jednak wierzymy, że wkrótce spotkamy na naszej drodze właściwą osobę, która zasili nasze szeregi.

Jeżeli jesteś energiczną osobą spełniającą powyższe wymagania, zapraszamy na przesłuchanie!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.