Imagine Create Productions i Mork Stork Productions zapraszają na koncert 4 wyjątkowych zespołów. 29.09 usłyszycie:

gliwice-plakat-ost-duzy2

Na początek Dark Letter oscylującego wokół szeroko pojętego gotyku. Nie bez powodu piszą o sobie, jako „Dark Lyric Metal”. W tekstach można doszukać się historii o przemocy, strachu , rozpaczy  i pożądaniu. Mimo wielu zmian personalnych zespół nie przestaje koncertować i realizować swoich planów.   

Kolejnym zespołem będzie Stelarius prezentujący interstellar metal. Ten niedługo istniejący na rynku muzycznym zespół, to połączenie melancholijnych skrzypiec, ciepłego głosu Dominiki i „kosmicznych” klawiszy. Sukcesy jakie mają na koncie dobrze świadczą o zespole i bez wątpienia będzie jeszcze o nich głośno!

As Night Falls (symphonic metal). Po części sprawcy tego wydarzenia. W tym dniu rozpoczną serię koncertów promującą ich najnowszą płytę “Embrace the Journey”. Zespół dzielił scenę z takimi zespołami jak Tarja Turunen (ex Nightwish), Liv Kristine (ex Leaves’ Eyes, Theatre of Tragedy), Antimatter (ex Anathema), Welicoruss, Artrosis, Proletaryat, Sixpounder, Night Mistress, Horrorscope i wielu innych.

Zwieńczeniem koncertu będzie oryginalny Netherfell z Krakowa, grający modern folk metal / folk metalcore. Zespół ma na swoim koncie koncerty w Czechach, Austrii, Słowacji, Niemczech, supporty przed Ensiferium, Welicoruss i wieloma innymi.

Start: 18.00
Bilety: 20zł (przedsprzedaż)
25zł (w dniu koncertu)

Wydarzenie na fb:

https://www.facebook.com/events/295551364156257/

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.